Tarihçe

Teknolojinin getirdiği tüm avantajlara Servis hizmeti konusunda çeyrek asra ulaşan tecrübe ve uzmanlığımız, 1983 yılında İplik A.Ş.’ye verilen ‘personel taşımacılığı’ hizmetiyle başlamıştır. Kamuoyunda “Ören Bayan” markasıyla tanınan İplik A.Ş., uzun yıllar boyunca Tetik Tur dakikliğini ve güvenliğini tercih etmiştir. İlerleyen yıllarda gösterdiği başarıyla hızla büyüyen firmamız, önceleri Sefaköy, Küçükçekmece bölgesinde, 90 yıllarda ise gelişen sanayi ile paralel olarak Beylikdüzü, Hadımköy bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Sektörde büyük firmaların tercihi haline gelen Tetik Tur, 2000’li yıllarda da gelişimini sürdürmüştür. 2014 yılı itibariyle Türkiye genelinde birçok önemli sanayi ve ticaret şirketine hizmet veren firmamız, turizm, sağlık ve eğitim sektörünün ‘tanınmış’ servis sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Personel ve Öğrenci Servis Hizmeti dışında, Fuar Organizasyonu ve Vip Transfer hizmeti de vermeye başlayan Tetik Tur, 562 adetlik modern araç filosuyla taşıma sektörünün en büyükleri arasına girmiştir. Firmamız, günde 12 bin kişinin üzerinde yolcuya konforlu ve güvenli seyahat hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır.

İş yaşamının yoğun olduğu metropol birimlerinde, zaman artık ‘altın’ değerinde. Mega kentlerin sahip olduğu trafik yoğunluğu, gerek yol güvenlik prosedürleri, gerek zaman yönetimi açısından dikkatle analiz edilmesi ve yönetilmesi gereken bir konu haline geldi. Güvenli, konforlu ve dakik servis hizmetiyle personelinizin iş verimliliğini arttırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gelişmiş teknolojiden faydalanan eğitimli uzman kadromuzla, personelinizin tam zamanında işbaşı yapabilmesi ve mesai bitiminde güvenle evine dönebilmesi için hizmetinizdeyiz..

Her çocuk, üzerine titrenmesi gereken nadide birer mücevherdir. Geleceğinizi emanet ettiğiniz çocuklarınızı, eğitimsiz servis şoförlerine emanet etmeyiniz. Tetik Tur olarak, çeyrek asra yaklaşan bilgi ve tecrübemizi değerli yavrularımızın güvenle seyahat edebilmesi için seferber etmiş bulunuyoruz. En değerli varlıklarınızı en son teknoloji ürünü programlarımız, eğitimli kadromuz ve modern araç filomuz ile taşırken gözünüz arkada kalmayacak. Tam zamanında, güvenli ve konforlu bir yolculuk için Tetik Tur’u tercih ediniz

FİRMANIZA ÖZEL TUR VE ORGANİZASYON SERVİS HİZMETİ TOPLANTI TEŞVİK ORGANİZASYONLARI KONGRELER ETKİNLİKLER Artan trafik yoğunluğuna karşı alınabilecek en iyi önlem, toplu taşıma araçlarının daha etkin biçimde kullanılmasıdır. Firmamız, aynı yere yolculuk yapmayı planlayan farklı sayıdaki gruplar için, her türlü taşıma kapasitesine sahip modern araç filosu ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Tatil, gezi, sportif ve benzeri amaçlı tüm yolculuk planlarınızda belirlenen rotaya zamanında ve keyifle ulaşmanızı hedefleyen Tetik Tur, sizlere güler yüzlü hizmet, güvenli servis ve konforlu yolculuğu bir arada sunmaktadır..

Tetik Tur, en son model, en son teknolojik sistemlerle donatılmış tamamı VIP araçlardan oluşan araç portföyü ve protokol bilgisine sahip, özel eğitim almış uzman personeli ile özel müşterilerimizin hizmetindedir. Kişiye özel transferlerinizi, iş toplantılarınızı, düğün, nişan ve özel günlerinizi, sanatçı turnelerinizi ve gezi organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktayız.

Günümüzde modern teknolojinin doğru kullanımı güvenli bir yolculuk için kaçınılmaz önem taşımaktadır. Sektörel yenilikleri yakından takip eden firmamız, dünyanın en büyük 5. Araç Takip Şirketi ve Türkiye’nin Pazar lideri olan Arvento ile işbirliği içinde çalışarak teknolojik altyapısını sürekli güncel tutmaktadır. Bu sayede tüm araç filomuzun hareket bilgileri eşzamanlı olarak veri merkezimizden takip edilmekte ve denetlenmektedir. .

444 3 983

Müşteri Destek Hattı

Gelin güzergahınızı birlikte belirleyelim sizlere en konforlu ekonomik çözümler üretelim