Genel Müdürün Mesajı

1983 yılında “Personel Taşımacılığı” hizmetiyle faaliyete başlayan firmamız, bugün Tetik Tur markasını ‘kaliteli hizmetle’ eş anlamlı hale getirmenin gururunu yaşamaktadır. Modern donanımlı araç filomuz ve kusursuz hizmet prensibimiz, sektörde “Tetik Tur” adını ayrıcalıklı bir pozisyona yerleştirmiştir. Firmamız, tecrübeli kadrosu ve özverili çalışma temposunun yanı sıra, teknolojiyi ve yenilikleri de takip edip uygulamasıyla, kısa zamanda sektörde ciddi bir pazar payına sahip olmuştur. Global rekabet ortamının dinamizmine bağlı olarak, birçok yeniliği ve hizmet standardını uygulamaya sokan Tetik Tur, hedefini servis hizmetinde en iyi lojistik destek olarak belirlemiş ve bu yönde başarılı olmuştur. Kuşku yok ki bizi biz yapan, her şeyden önce müşterilerimizin firmamıza gösterdiği ilgi ve destektir. Sürekli genişleyen müşteri ağımızı, verdiğimiz hizmetin kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatı olarak kabul etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini en öncelikli değerimiz haline getirirken, müşterilerimizi dün olduğu gibi yarın da şirketimizin baş tacı yapmayı sürdüreceğiz. Başarımızdaki en büyük payın, gösterdikleri dikkat, titizlik ve çalışma azmi sayesinde Tetik Tur personeline ait olduğunu belirtmeliyiz. Çalışanlarımızla birlikte çıktığımız bu uzun yolda, 3 temel ilke daima yol göstericimiz olacaktır: Birincisi; Aldığımız görevi en kısa zaman içinde, güvenli ve sağlıklı bir şekilde yerine getirmek; İkincisi; Müşteri ve çalışma arkadaşlarımıza sonsuz sadakatle bağlı ve saygılı olmak; Üçüncüsü; Müşterilerimizin şirketimizin % 1 ortağı olduğunu unutmamak… Tetik Tur’un öncelikli hedefi sektör lideri olmaktan çok, müşterilerinin güvenini kazanmaktır. Çünkü bizler en hakiki başarıyı müşterimizin bize duyduğu güvenle ölçüyoruz. Saygılarımla. Genel Müdür

İş yaşamının yoğun olduğu metropol birimlerinde, zaman artık ‘altın’ değerinde. Mega kentlerin sahip olduğu trafik yoğunluğu, gerek yol güvenlik prosedürleri, gerek zaman yönetimi açısından dikkatle analiz edilmesi ve yönetilmesi gereken bir konu haline geldi. Güvenli, konforlu ve dakik servis hizmetiyle personelinizin iş verimliliğini arttırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gelişmiş teknolojiden faydalanan eğitimli uzman kadromuzla, personelinizin tam zamanında işbaşı yapabilmesi ve mesai bitiminde güvenle evine dönebilmesi için hizmetinizdeyiz..

Her çocuk, üzerine titrenmesi gereken nadide birer mücevherdir. Geleceğinizi emanet ettiğiniz çocuklarınızı, eğitimsiz servis şoförlerine emanet etmeyiniz. Tetik Tur olarak, çeyrek asra yaklaşan bilgi ve tecrübemizi değerli yavrularımızın güvenle seyahat edebilmesi için seferber etmiş bulunuyoruz. En değerli varlıklarınızı en son teknoloji ürünü programlarımız, eğitimli kadromuz ve modern araç filomuz ile taşırken gözünüz arkada kalmayacak. Tam zamanında, güvenli ve konforlu bir yolculuk için Tetik Tur’u tercih ediniz

FİRMANIZA ÖZEL TUR VE ORGANİZASYON SERVİS HİZMETİ TOPLANTI TEŞVİK ORGANİZASYONLARI KONGRELER ETKİNLİKLER Artan trafik yoğunluğuna karşı alınabilecek en iyi önlem, toplu taşıma araçlarının daha etkin biçimde kullanılmasıdır. Firmamız, aynı yere yolculuk yapmayı planlayan farklı sayıdaki gruplar için, her türlü taşıma kapasitesine sahip modern araç filosu ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Tatil, gezi, sportif ve benzeri amaçlı tüm yolculuk planlarınızda belirlenen rotaya zamanında ve keyifle ulaşmanızı hedefleyen Tetik Tur, sizlere güler yüzlü hizmet, güvenli servis ve konforlu yolculuğu bir arada sunmaktadır..

Tetik Tur, en son model, en son teknolojik sistemlerle donatılmış tamamı VIP araçlardan oluşan araç portföyü ve protokol bilgisine sahip, özel eğitim almış uzman personeli ile özel müşterilerimizin hizmetindedir. Kişiye özel transferlerinizi, iş toplantılarınızı, düğün, nişan ve özel günlerinizi, sanatçı turnelerinizi ve gezi organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktayız.

Günümüzde modern teknolojinin doğru kullanımı güvenli bir yolculuk için kaçınılmaz önem taşımaktadır. Sektörel yenilikleri yakından takip eden firmamız, dünyanın en büyük 5. Araç Takip Şirketi ve Türkiye’nin Pazar lideri olan Arvento ile işbirliği içinde çalışarak teknolojik altyapısını sürekli güncel tutmaktadır. Bu sayede tüm araç filomuzun hareket bilgileri eşzamanlı olarak veri merkezimizden takip edilmekte ve denetlenmektedir. .

444 3 983

Müşteri Destek Hattı

Gelin güzergahınızı birlikte belirleyelim sizlere en konforlu ekonomik çözümler üretelim